A-Ferin Fort Tablet

 

Etkin Maddeler

Parasetamol 650 mg

Klorfeniramin maleat 4 mg

 

A-Ferin Fort genellikle grip ve soğuk algınlığında kullanılan güçlü bir ağrı kesici ve ateş
düşürücüdür. Ağız yoluyla kullanılır, hızlı bir şekilde vücut tarafından emilerek 15 – 30

Dakika arası etkisini gösterir.

Grip ve soğuk algınlığı başta olma üzere , baş ağrısı, boğaz ağrısı, ateş, nezle, aksırma gibi
durumlarda da kullanılmaktadır.

A-Ferin Fort kullanıldığında uyku yapabilmektedir. Çalışanlarda ve araç kullananlarda önerilmez. İlaç 7 günden fazla kullanılmamalıdır.

Hamile ve emziren annelerde doktor tarafından önerilmediği müddetçe kullanılmamalıdır.

Yan etki olarak baş dönmesi, ağız kuruluğu, uyku hali, görme bulanıklığı görülebilir.

A-Ferin Fort Fiyatı 2,72 TL Civarıdır…

LÜTFEN PAYLAŞ;
  •  
  •  
  •  
  •  

Gelen Aramalar:aferin forte,aferin prospektus,aferin tablet,klorfeniramin,aferin grip ilaci fiyati,aferin soguk alginligi,aferin soğuk algınlığı ilacı fiyatı,gebelikte aferin forte kullanımı
12 Kas 2012
Yorumlarınız En Kısa Süre İçinde Cevaplanacaktır

Yorumunuz..

Sağlık bilgilerinden anında haberdar olmak istiyorsanız. E-posta adresinizi ekleyiniz.